O nas

Jesteśmy 3 siostrami, które podróżują od zawsze. Najpierw z rodzicami, koleją Transyberyjską z Mongolii do Moskwy, później w opowieściach naszych cioć, kuzynek, National Geographic, aż wreszcie same. Planujemy wszystko na własną rękę, gdyż takiej wolności nic innego nie jest wstanie zapewnić 😉

Mer, przewodnik

Ogarnia zarys podróży, jak dojechać, gdzie spać no i ile pieniędzy potrzebujemy. Zawsze ze swoim Moleskinem pod ręką. Kiedy nie podróżuje, programuje, tańczy, trochę uprawia sztuki walki i zawsze szuka nowych wyzwań. Pisząc bloga spełnia marzenia pisarskie.

Anja, wodzirej

Prawdziwa artystyczna dusza, która wynajdzie każdy najciekawszy sklep w okolicy. Jej poczucie humoru niejednokrotnie rozładowało stresującą sytuację. Dla jogi pojechała na szczyty Himalajów, a dla najlepszych fal do Australii.

Aleks, ta najmłodsza

Czyli, ta którą ominęła kolej Transsyberyjska i mieszkanie w Mongolii, co ciągle Nam wypomina. W czasie Naszych podróży to właśnie ona mówi, że już czas na ciepły posiłek i kolejne pozowane zdjęcie. Za dnia programista, nocą data scientist.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij